RIVAGE SPA

Úvod

Každý deň je naša pleť vystavovaná škodlivým vplyvom akými sú nečistoty a škodlivé slnečné žiarenie. Avšak aj uprostred našich uponáhľaných životov je dôležité, aby sme si spravili čas na starostlivosť o pleť a chránili jej prirodzenú krásu nielen dnes ale aj do budúcnosti. Správnou životosprávou sa môžeme vzoprieť škodlivým vplyvom a tak pleť chrániť proti možným poškodeniam. Prírodné aktívne zloženie produktov chráni pleť pred účinkom škodlivín a predčasným starnutím pričom dôkazom ich účinku je zvonka i zvnútra viditeľne krajšia pleť. Vďaka týmto vedomostiam dokázali experti RIVAGE vytvoriť líniu produktov pre starostlivosť o pleť a telo s obsahom vzácnych a žiadaných prísad zo sveta prírody. Revitalizujúce minerály a bahno z Mŕtveho mora, exotické bylinné  a kvetové šťavy a iné luxusné  byliny sa  spájajú aby vytvorili dokonalý zážitok pre telo a myseľ. Jedine liečivé ruky prírody môžu Vašu pleť pohladiť takou jemnou krásou. Už odpradávna ako oheň nedotknuteľný časom, neprestáva planúť plameň ľudskej túžby po kráse. Pred mnohými rokmi krásne ženy ako kráľovná Kleopatra a kráľovná Zenobia putovali do starovekého Jordánska v snahe nájsť zdroj večnej mladosti a vitality, ktorý sa schovával v temných hlbinách Mŕtveho mora. Od toho dávneho dňa, tí, ktorí si cenia krásu nasledujú v ich stopách. Aj RIVAGE pozná túto cestu, a bude nám potešením Vás ňou sprevádzať. Pre dosiahnutie krásnej a sviežej pleti je treba pleť prečistiť, exfoliovať, rozjasniť, hydratovať, revitalizovať a vyživovať. RIVAGE vyvinul širokú líniu kozmetických produktov pre starostlivosť o pleť, ktorá je určená pre všetky typy pleti a obsahuje rôzne bylinné výťažky, aktívne zložky a minerály.

Tu Vám uvádzame aspoň v krátkosti mnohé prínosy rôznych minerálov:

Magnézium: Aktiváciou enzýmov urýchľuje bunkový metabolizmus.
Draslík: Stimuluje a udržiava nervové signály a svalové kontrakcie. Pomáha pri regulácii osmózy a rovnováhy vody. Udržiava v rovnováhe všetky minerály v bunkách tela.
Bróm: Lieči a ukľudňuje kožné problémy. Podporuje prirodzený liečebný proces.
Sodík: Chráni telo pred stratou tekutín, udržiava v rovnováhe zásaditú hladinu tela a ovplyvňuje svalovú aktivitu.
Jód: Nevyhnutný pre bunkový metabolizmus a potrebný pre výrobu tyroxínu, ktorý reguluje metabolickú energiu.
Vápnik: Potrebný  pre reguláciu funkcie srdcového svalu a tvorbu prenášačov nervových impulzov /transmiterov/ a na udržiavanie kostí a zubov ako aj na posilnenie bunkových membrán.
Pantenol: Pôsobí proti podráždeniu a má zmierňujúci účinok pri alergiách a spálení slnkom.
Vitamín E: Antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály pleti.
AHA: Jemne  odstraňuje odumreté bunky.

Každý produkt RIVAGE má jedinečný účinok pretože množstvo prírodných aktívnych zložiek, ktoré jednotlivé produkty obsahujú je vypočítané presne na mieru pre daný druh ošetrenia.

Extrakty z koreňa ďumbiera: Transformujú  tukové bunky z komplexných triglyceridov na jednoduché monoglyceridy a prirodzeným vylučovaním pomáhajú  redukovať celulitídu. Aktivujú prekrvenie cez lokálne zohrievanie pokožky.
Praslička: Spevňuje pleť.
Guaranové semená: Cez hydrolýzu triglyceridov na mastné kyseliny a glycerol podporujú zoštíhlenie a vytvorenie ladných kriviek.
Medvedica lekárska: Pôsobí ako bieliaca zložka ktorá redukuje výskyt nepravidelností pleti. Znižuje produkciu melanínu čím dodáva pleti potrebnú ochranu.
Prírodný kysličník zinočnatý: Chráni pleť pred škodlivým ultrafialovým slnečným žiarením.
Jojobový olej: Všeobecný lubrikačný olej používaný  na podporu elasticity pleti.
Avokádový olej: Avokadín účinkuje  ako stabilizátor pomeru rozpustného a nerozpustného kolagénu v pleti.
Bukové puky: Regeneráciou slabých alebo nečinných pleťových buniek revitalizujú pleť.
Kolagén: Má  rastlinný pôvod a používa sa na podporu elasticity a kompenzáciu znižujúceho sa obsahu kolagénu v pokožke, ktoré je spôsobené starnutím a inými environmentálnymi vplyvmi.

RIVAGE Vám navyše ponúka líniu kozmetických produktov vo farbách pre každé obdobie a náladu, ktorými môžete Vašu pleť skrášliť a rozmaznávať.

RIVAGE pomocou moderných technológií vyvinula pre svoju produktovú líniu výrobky, ktoré venujú pozornosť každej potrebe klienta pre dosiahnutie pokoja tela, mysle a ducha.

Zverte svoju pleť do liečivých rúk prírody, a dôverujte RIVAGE, ktorá pomocou týchto zázrakov vytvorila produkty stelesňujúce podstatu prirodzenej krásy.

Je nám veľkým potešením predstaviť Vám jedinečné účinky a výhody používania profesionálnej línie produktov RIVAGE. Tieto rozsiahle wellness ošetrenia sú upravené tak, aby vyhoveli individuálnym potrebám každého jednotlivca.

Krok za krokom si prejdeme techniky a postup každého ošetrenia a zároveň Vám poskytneme dôvody prečo by ste si sa mali rozhodnúť práve pre tieto prírodné kozmetické výrobky a využívať ich pre blaho Vašich klientov.

Ošetrenia sme rozdelili do troch hlavných skupín:
Vaše pripomienky a dotazy posielajte na adresu: pharmed@stonline.sk